Filtrovat podle

Xeramic

Xeramic

Active filters

XR20156 PM Xeramic Keramická pasta 200ml

319,00 Kč

Universální vysoce kvalitní keramic.tuk, který zabrauje rezivění, korozi a zadření šroubových závitových spojů. Chrání před korozí a je odolný vysokým tlakům a teplotám od -40C do +1100C. Zaručuje jednoduchou montáž a demontáž šroubových, závitových spojů v extrémních podmínkách.

XR20129 PM Xeramic Hydraulic Valve Lifter 250ml

125,00 Kč

Přísada pro hydraulická zdvihátka je velice speciální přísada do motorového oleje, která snižuje hluk opotřebovaných hydraulických zdvihátek. Čistí ventily a otvory uvnitř zdvihátek a napomáhá zlepšení funkce.

XR20103-1 PM Xeramic Engine Protector 250ml

297,00 Kč

Přísada do motorového oleje XERAMIC vysoce kvalitní přísada do motorového oleje s dlouhodobým účinkem, vyrobená na bázi keramického materiálu. Tento unikátní materiál, původně vyvinutý pro kosmický průmysl, nalezl revoluční uplatnění právě v podobě PM XERAMIC.PM XERAMIC má schopnost snížit tření a výrazně zlepšit mazací účinek, v kombinaci s vlastnostmi syntetického oleje dokáže snížit opotřebení a má antioxidační vlastnosti. NÁVOD K POUŽITÍ: PM XERAMIC je vhodný pro zážehové a vznětové motory.

XR20316 PM Xeramic One Shot Car Refresher 150ml - čistič klimatizace

49,00 Kč

PM XERAMIC ONE SHOT CAR REFRESHER je vysoce kvalitní a snadno použitelný sprej založený na dobře vyvážené vonné směsi, která provoňuje vnitřní prostor vozidla s dlouhou trvanlivostí. Unikátní složení nahradí nepříjemné pachy čerstvou jemnou vůní. Návod k použití: aerosol by měl mít pokojovou teplotu. Před použitím aerosol protřepte. Nastartujte motor a nechte jej běžet na volnoběh( ne v garáži). Klimatizaci nastavte na chlazení s vnitřní ventilací vzduchu a zapněte na plný výkon. Lahvičku umístěte do středu vozidla mezi přední sedadla. Doporučuju se opěradla předních sedadel sklopit do lůžkové polohy pro docílená optimálního proudění vzduchu v kabině