Filtrovat podle

SONAX profi

SONAX profi

Active filters

SONAX Čistič pneu a pryže GummiPfleger 5L 340505

1 984,00 Kč

Čistič pneu a pryže - regenerační přípravek na pryžové díly a pneumatiky s ochrannými vlastnostmi. Ošetřovaným plochám dodává původní vzhled a udržuje je v elastickém stavu. V zimním období zamezuje přimrzání pryžových dílů.

SONAX Konzervace plastů - lesk - 5l 380500

1 249,00 Kč

SONAX Konzervace plastů - lesk - čistí a konzervuje povrch plastových a pryžových dílů, oživuje barvy. Ošetření plastů s vůní - čistí a konzervuje povrch plastových a pryžových dílů, oživuje barvy. Povrchu dodává vysoký lesk a chrání před dalším znečištěním. Vhodné pro ošetření kokpitu, pneumatik, spoilerů, ozdobných lišt apod. Působí antistaticky.

SONAX leštící míček 417341

239,00 Kč

Leštění je s jeho pomocí jednodušší, současně zlepšuje výsledky leštění. Snadné použití pro perfektní leštění. Kdo někdy vyleštil auto jen s pomocí hadru, tuší, jaké bolesti rukou mu míček ušetří.
Návod k použití: Míček mírně navlhčete, poté na ní naneste polituru a mírným tlakem naneste na ošetřované plochy a leštěte. Po použití míček vyperte v teplé vodě.

SONAX Odstraňovač vzdušné koroze - odvoskovač 5L 513505

1 199,00 Kč

SONAX Odstraňovač vzdušné koroze - odvoskovač - na odstraňování vzdušné koroze, korozních skvrn, vápenných usazenin a průmyslového prachu. Speciální výrobek na odstraňování koroze z laků a lakovaných plastů. Odstraňuje korozní skvrny, vápenné usazeniny a průmyslový prach. Výrobek je šetrný díky neutrálnímu pH.

SONAX Profiline Čistič disků s kyselinou - 10 l 650600

1 499,00 Kč

SONAX Profiline Čistič disků s kyselinou s extrémním výkonem. Extrémně účinný čistič disků pro rychlé a efektivní odstranění silného znečištění, např. prachu z brzdového obložení a jiných znečištění. Bez vůně. Nepoškozuje plasty. Jen pro profesionální použití!

SONAX ProfiLine Tvrdý vosk bez silikonu 1000ml 280300

469,00 Kč

Extrémně kvalitní leštící a konzervační prostředek určený k ošetření lesklých, ale již vyzrálých pastelových a metalických autolaků. Ošetřovaným plochám dodává vysoký lesk a zajišťuje jejich dlouhodobou ochranu.