Filtrovat podle

SONAX Xtreme

SONAX Xtreme

Active filters

SONAX Xtreme aktivní šampon 2 v 1 1000ml 215300

179,00 Kč

SONAX Xtreme Šampon 2 v 1 - účinný koncentrát k čištění všech lakovaných ploch, skel, plastů, pryže, porcelánových a kovových povrchů se speciální sušící složkou. Po umytí není zapotřebí používat jelenici, výrobek sráží vodu. Superkoncentrát autošamponu s kombinací mycích a sušících účinků. Důkladně odstraňuje veškeré nečistoty, rozpouští zatvrdlé nánosy nečistot, jako např. zbytky zaschlého hmyzu a ptačí trus. Neobsahuje fosfáty.

SONAX Xtreme Čistič disků 750 ml 230400

399,00 Kč

SONAX Xtreme Čistič disků je kvalitní produkt pro odstranění usazených nečistot jak z ocelových disků, tak z disků z lehkých slitin. Odstraňuje prach z brzdového obložení, mastnotu a jiná provozní znečištění.

SONAX Xtreme Čistič přístrojové desky - matný - 500 ml 283241

204,00 Kč

SONAX Xtreme Čistič pro ošetření všech plastových dílů v interiéru vozu. Je určen pro matné plochy a přístrojové desky ze dřeva. Neobsahuje silikon a rozpouštědla. 

Návod na použití: Výrobek aplikujte na rukavici k ošetření plastů nebo na utěrku z mikrovlákna. Vyčistěte ošetřované plochy a nechte zaschnout.

SONAX Xtreme Leštící / konzervační spray na pneu s leskem - 400 ml 235300

209,00 Kč

SONAX Xtreme Leštící/Konzervační sprej na pneu s leskem
Balení: 400 ml
Leštící sprej pro dlouhotrvající mokrý sytý lesk. Pneumatiky jsou po použití spreje na dlouhou dobu ošetřeny a při pravidelném používání zároveň chráněny před popraskáním, předčasným stárnutím, vyblednutím barev a hnědým zabarvením. Sytě černý lesklý vzhled vydrží na pneumatikách po dobu několik týdnů. Vhodné pro všechny typy pneumatik.
Velmi snadné použití: nastříkat v tenké vrstvě, nechat působit a je hotovo. Výrobek vystačí na cca 40 pneumatik.

SONAX Xtreme Polish & Wax 2 250ml leštěnka s voskem pro jemně narušené laky 207100

229,00 Kč

Vosk pro dlouhodobou ochranu laku proti vlivům prostředí. HybridníNetProtection technologie kombinuje speciální anorganické aorganické složky s dlouhou životností a vynikající ochrannou vrstvou. Je vhodný pro všechny druhy laků, povrch je velice hladkývysoce lesklý a zaručuje odperlovací efekt. Anorganické sloučeniny zaručují dlouhodobou životnoststabilitu a odolnost. Nanáší se pouze v tenké vrstvě - nízká spotřeba na jeden vůz (jen cca 50 ml).
Hybridní NetProtection technologie nahradila starší zdraví škodlivou nanotechnologii - při dlouhodobých průzkumech byl prokázán průnik nanočástic do pokožky.

 

ONAX Xtreme Polish & Wax 2 500ml leštěnka s voskem pro jemně narušené laky 207200

349,00 Kč

Vosk pro dlouhodobou ochranu laku proti vlivům prostředí. HybridníNetProtection technologie kombinuje speciální anorganické aorganické složky s dlouhou životností a vynikající ochrannou vrstvou. Je vhodný pro všechny druhy laků, povrch je velice hladkývysoce lesklý a zaručuje odperlovací efekt. Anorganické sloučeniny zaručují dlouhodobou životnoststabilitu a odolnost.  Nanáší se pouze v tenké vrstvě - nízká spotřeba na jeden vůz (jen cca 50 ml).

SONAX Xtreme Polish & Wax 3 250ml leštěnka s voskem pro poškozené a matné laky 202100

229,00 Kč

Leštěnka s voskem SONAX Xtreme Polish & Wax 3 pro ošetření silně narušených pastelových a metalických autolaků a lakovaných plastů. Vysoký obsah brusných částic šetrně odstraní poškozenou vrstvu laku, oživí barvy, navrátí původní lesk a dlouhodobě chrání.

Při spotřebě cca 50 ml leštěnky na jedno ošetření vystačí balení na cca 5 ošetření laku s trvanlivostí (vysokým leskem) cca 2 měsíce.

SONAX Xtreme Polish & Wax 3 500ml leštěnka s voskem pro poškozené a matné laky 202200

349,00 Kč

Leštěnka s voskem SONAX Xtreme Polish & Wax 3 pro ošetření silně narušených pastelových a metalických autolaků a lakovaných plastů. Vysoký obsah brusných částic šetrně odstraní poškozenou vrstvu laku, oživí barvy, navrátí původní lesk a dlouhodobě chrání.

Při spotřebě cca 50 ml leštěnky na jedno ošetření vystačí balení na cca 5 ošetření laku s trvanlivostí (vysokým leskem) cca 2 měsíce.

SONAX Xtreme Rychlovosk - 750 ml 287400

392,00 Kč

SONAX Xtreme Rychlovosk odstraňuje lehké znečištění a jemný prach z lakovaných dílů. Konzervuje lak, který bude po použití extrémně hladký.

Návod na použití: Vozidlo umyjte v myčce nebo ručně a vysušte. Pouze mírně znečištěné nebo zaprášené laky mohou být ošetřeny přímo (např. v autosalonech, na výstavách). Výrobek aplikujte v tenké vrstvě na lak a vyleštěte utěrkou z mikrovlákna.

SONAX Xtreme Wax 1 250ml vosk pro nové laky 201100

229,00 Kč

Vosk pro dlouhodobou ochranu laku proti vlivům prostředí. HybridníNetProtection technologie kombinuje speciální anorganické aorganické složky s dlouhou životností a vynikající ochrannou vrstvou. Je vhodný pro všechny druhy laků, povrch je velice hladkývysoce lesklý a zaručuje odperlovací efekt. Anorganické sloučeniny zaručují dlouhodobou životnoststabilitu a odolnost.  Dlouhodobá ochrana vhodná pro nové a vyzrálé laky. Neobsahuje brusné složky, obsahuje až 10x vyšší podíl kvalitních vosků. Nanáší se pouze v tenké vrstvě - nízká spotřeba na jeden vůz (jen cca 50 ml).

SONAX Xtreme Wax 1 500ml vosk pro nové laky 201200

349,00 Kč

Vosk pro dlouhodobou ochranu laku proti vlivům prostředí. HybridníNetProtection technologie kombinuje speciální anorganické aorganické složky s dlouhou životností a vynikající ochrannou vrstvou. Je vhodný pro všechny druhy laků, povrch je velice hladkývysoce lesklý a zaručuje odperlovací efekt. Anorganické sloučeniny zaručují dlouhodobou životnoststabilitu a odolnost. Dlouhodobá ochrana vhodná pro nové a vyzrálé laky. Neobsahuje brusné složky, obsahuje až 10x vyšší podíl kvalitních vosků. Nanáší se pouze v tenké vrstvě - nízká spotřeba na jeden vůz (jen cca 50 ml).