List of products by brand Xeramic

XR 20117 PM Xeramic Petrol Additive 250ml

93,00 Kč

Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, čistí a chrání palivový systém včetně vstřikovačů. Zvyšuje výkon motoru díky efektivnímu čištění a snižuje škodlivé emise ve výfukových plynech. Snižuje spotřebu paliva a chrání palivový systém před korozí. Vhodné pro všechny benzínové motory s turbem i bez. Bezpečné pro katalyzátory.

XR10247 PM Xeramic Glass Cleaner Foam 600ml - pěnový čistič skla

84,00 Kč

PM XERAMIC PĚNOVÝ ČISTIČ SKLA je vysoce kvalitní a velmi účinný čistič na bázi vody se speciálními čistícími přísadami. Tento výrobek odstraňuje mastné otisky. Nepoškozuje gumu ani lak. PM XERAMIC GLASS CLEANER FOAM odstraňuje též bez problémů zbytky hmyzu a dává oknům i zrcadlům zářivý lesk, je bez problému je použitelný na přední část karoserie vč. masek a nárazníků. Tento výrobek je antistatický a odstraňuje bez problémů zbytky nikotinu na vnitřní straně skla.

XR10269 PM Xeramic Zink Spray 500ml

193,00 Kč

PM ZINKOVÝ SPREJ 99,9 je rychleschnoucí spej pro pozinkování kovových povrchů. Nanesená vrstva je vodivá a vhodná pro bodové sváření. Ideálně pro následné nanášení dalších nátěrových hmot. PM ZINC SPRAY je odolný vůči teplotě do 600 C a obsahuje 99,9 čistého zinku. Použití: povrch pořádně očistěte, odstrate rez. Nádobu pořádně protřepte po dobu 2 minut. Vyskoušteje funkčnost trysky. Přípravek nanášejte ze vzdálenosti cca 25 cm.

XR20103 PM Xeramic Engine Protector 500ml

415,00 Kč

Přísada do motorového oleje XERAMIC vysoce kvalitní přísada do motorového oleje s dlouhodobým účinkem, vyrobená na bázi keramického materiálu. Tento unikátní materiál, původně vyvinutý pro kosmický průmysl, nalezl revoluční uplatnění právě v podobě PM XERAMIC.PM XERAMIC má schopnost snížit tření a výrazně zlepšit mazací účinek, v kombinaci s vlastnostmi syntetického oleje dokáže snížit opotřebení a má antioxidační vlastnosti. NÁVOD K POUŽITÍ: PM XERAMIC je vhodný pro zážehové a vznětové motory

XR20103-1 PM Xeramic Engine Protector 250ml

297,00 Kč

Přísada do motorového oleje XERAMIC vysoce kvalitní přísada do motorového oleje s dlouhodobým účinkem, vyrobená na bázi keramického materiálu. Tento unikátní materiál, původně vyvinutý pro kosmický průmysl, nalezl revoluční uplatnění právě v podobě PM XERAMIC.PM XERAMIC má schopnost snížit tření a výrazně zlepšit mazací účinek, v kombinaci s vlastnostmi syntetického oleje dokáže snížit opotřebení a má antioxidační vlastnosti. NÁVOD K POUŽITÍ: PM XERAMIC je vhodný pro zážehové a vznětové motory

XR20105 PM Xeramic Oil Treatment 444ml

227,00 Kč

XERAMIC Premium Oil Treatment je High-Tech produkt, který zlepšuje vlastnosti oleje tak, aby motor běžel jako nový. Zamezuje spotřebě oleje, zvyšuje kompresi motoru, zvyšuje tlak oleje v motoru a tím zvyšuje ochranu motoru proti opotřebení. Chrání dlouhodobě Váš motor a zamezuje modrému kouři z výfuku. Je vhodný pro všechny benzínové a dieselové motory vč. motorů na LPG, CNG. Balení stačí na nápl oleje 6 L. Přípravek se přidává do oleje, který má provozní teplotu

XR20106 PM Xeramic Cear Protector

386,00 Kč

Moderní přísada do převodovek s dlouhodobým účinkem. Obsahuje keramický materiál, původně vyvíjený pro kosmický průmysl, snižuje tření, omezuje hlučnost a usnaduje řazení, prodlužuje životnost převodovky.Mísitelný se všemi druhy převodových olejů.

XR20108 PM Xeramic Synthetics Chain Spray

199,00 Kč

PM XERAMIC SYNTHETIC CHAIN SPRAY je sprej na řetězy s dlouhou životností, na bázi keramického materiálu. Tento unikátní materiál, původně vyvinutý pro použití v kosmu, má nyní revoluční aplikaci PM XERAMIC . Syntetický Chain Spray PM XERAMIC je složen ze syntetických prvků, obohacených o keramický materiál a speciální přísady pro unikátní mazání.PM XERAMIC Synthetic Chain Spray nevysychá udržuje řetěz flexibilní a je odolný proti teplu. Testováno pro O-kroužek!

XR20116 PM Xeramic Diesel Additive 250ml

93,00 Kč

Multifunkční přísada do motorové nafty s protikorozními účinky, která udržuje čistotu vstřikovacích trysek, včetně otvorů. Dokonale chrání palivové čerpadlo před opotřebením. Prodlužuje životnost palivového systému a udržuje nízkou spotřebu paliva. Zvyšuje cetanové číslo o 5 bodů, zvyšuje filtrovatelnost do - 25C čímž zlepšuje spalování, snižuje se hlučnost motoru, usnaduje se a zkracuje se studený start a také váže a odvádí vodu. Zajišťuje dokonalou péči o čistotu trysek a zabrauje zanášení citlivých součástí motoru karbonovými nečistotami.

XR20118 PM Xeramic LPG Additive 250ml

96,00 Kč

Čistí a promazává vnitřní palivový systém a zajišťuje tak optimální výkon motoru a bezproblémový chod LPG a vstřikovacího systému. Vhodné pro všechny benzinové motory s i bez vstřikovacích systémů. Přípravek je bezpečný pro katalyzátory.

XR20119 PM Xeramic Diesel Injector Cleaner 250ml

96,00 Kč

Produkt čistí vstřikovače nafty Xeramic odstrauje příčiny těchto příznaků, ale také čistí a maže a celý palivový systém, chrání před korozí, snižuje emise škodlivých plynů ve výfukových plynech a šetří palivo. Zvyšuje cetanové číslo o 5 bodů.

XR20121 PM Xeramic Diesel Protector -40st.C 1L - Aditivum do nafty

189,00 Kč

Xeramic Diesel Protector - přísada do nafty 1000ml Jedno balení 0,5 litru postačí na 600 litrů paliva. Tento moderní vysoce koncentrovaný prostředek zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty za studena, je účinný až do - 40C. Preventivně chrání před srážením a gelovatěním nafty v zimním období, zlepšuje startování motoru a snižuje spotřebu paliva.