Baterie Meyle 72 STD

Baterie MEYLE STANDARD 72Ah

Pravá

CCA 680A

Rozměry: 278x175x175

ZÁRUKA 36 měsíců

1 890,02 Kč
S DPH
Počet

VYŠŠÍ STARTOVACÍ PROUD MEYLE

jehož základem je efektivní využití prostoru uvnitř článku, tedy dostatečný počet desek. Zvláštní důraz však musí být kladen na kvalitní konstrukci zejména kladných desek.

VYŠŠÍ KAPACITA A ŽIVOTNOST

trumfem baterií Meyle je správná formulace pasty a vyspělá technologie formace ve vodní lázni. Na deskách vytvoří velmi stabilní strukturu aktivní hmoty, pevně usazenou v olověné mřížce. Degradace baterie i během náročného provozu je pak významně omezená.

BEZPEČNOST MEYLE

zajišťují ochranné prvky, nejvyššího standardu: antidetonační pojistky a speciální víko s labyrintem pro zpětnou kondenzaci vody i zabránění úniku kyseliny i v případě převrácení baterie.

KVALITA A PROVEDENÍ

je výsledkem vyspělého řízení výroby. Proces je pod kontrolou hned od počátku, neboť výrobní závod disponuje vlastními kovohutěmi i laboratořemi k ověření kvality všech vstupních surovin.

 

ZÁRUKA 36 měsíců od data prodeje konečnému uživateli. Na olověné startovací akumulátory je poskytována záruka na materiálové, konstrukční, případně výrobní vady. Záruku nelze považovat jako záruku tříleté správné funkce. Správná funkce je závislá na správných provozních podmínkách, které jsou mimo vliv výrobce akumulátoru. Záruka se vztahuje pouze na akumulátory, které byly používány výhradně jako startovací a provozní baterie v motorových vozidlech. Pro uvažované jiné použití je nutno projednat s prodejcem podmínky záruky předem. Záruka se zejména nevztahuje na akumulátory mechanicky poškozené a na závady, jejichž příčinou bylo nedodržení základních podmínek provozu a údržby. Nejčastější chyby v podmínkách provozu jsou přebíjení a hluboké vybíjení s následnou sulfatací.

 

Zboží pochází z oficiální distribuce pro ČR = je možno nabídnout i další díly MEYLE např. kotouče, destičky, tlumiče, ramena, čepy, silentbloky, filtry, oleje, štěrače atd. = stačí poslat poptávku s uvedením značky vozu, modelu, roku výroby, motoru, výkonu a ideálně VIN. Nabídku lze zaslat i na základě odkazu na požadovaný díl z jiného e-shopu. Pracujeme rychle a seriozně. U nás vždy nejvýhodnější ceny.

14113

9 dalších produktů ve stejné kategorii: